Ninatöö

Posted on 04.10.2018 by M in EAKT, Igasugust, Üritused, Uudised

KOERTEGA OSALEJATE KOHAD ON TÄIS! Võtame ootenimekirjas olevate inimestega ühendust juhul, kui mõni koht peaks vabanema. Pakkuda 2 pealtvaataja kohta.

Ninatöö alustab taas!
Oodatud on nii varasemalt osalenud koerad kui täitsa uued tulijad. Sessioon on individuaalne, korraga koolitub ja töötab ainult üks koer, seega sobib ka neile, kellele muidu rühmatreeningud ei sobi. Ninatöö on nii koerale kui omanikule vahva harrastus. Meid juhendab alati innustav ja toetav Lea Tummeleht.

Üritus toimub 10. novembril uues kohas – Koerte Paradiis aadressil Mureli 5 (Kristiine linnaosa) Tallinn.

Koertega kohad on piiratud! Osaleda on võimalik ka koerata. Osalemiseks kirjuta austraaliakarjakoer@austraaliakarjakoer.ee, lisa kindlasti juurde, kas oled varasemalt ninatööga kokku puutunud.
Osalustasu 22 eur/koer (EAKT liige 15 eur/koer), koerata osaleja 10 eur/in.

Koha tagab registreerimine e-kirjaga, osalustasu tasumine (kohapeal ei ole võimalik arveldada) ning kinnituskirja saamine.

Loe lähemalt muljeid esimesest ninatöö koolitusest SIIT.

Nose Work ehk ninatöö on 2008. aastal USAs alguse saanud harrastus koertele, mis on kogunud kiiresti populaarsust üle maailma ja millega tegeletakse tänaseks juba väga paljudes riikides iseseisva koeraspordialana. Ninatöö on äärmiselt populaarne meie naaberriigis Soomes, kus korraldatakse ka võistlusi.
See harrastus sobib kõikidele koertele sõltumata tõust, vanusest ja eelnevast koolitustasemest. Ninatöö eesmärk on õpetada koeri tuvastama, otsima ja näitama sihtmärklõhna allikat. Alguses treenitakse treeneri poolt välja pakutud näidislõhnaga, hiljem on igal koeraomanikul vaba valik otsustada, millist lõhna oma koera otsima õpetada. Koer võib hakata otsima nii kukeseeni kui kadunud autovõtmeid – sihtmärgi valik sõltub ainult omaniku fantaasiast.

Comments are closed.

 • MTÜ Eesti Austraalia Karjakoerte Tõuühing

  tel: +372 55639249
  e-post: info@austraaliakarjakoer.ee
  Aadress: Ravila tn 3b Tallinn 11621
  reg. nr. 80352701
  Swedbank EE922200221056801304

 • Erinäituse sponsorid

 • EKL liige

  vera

 • Leia meid ka siit!

  vera