Suvepäevad 2018

Posted on 29.05.2018 by Marelii in EAKT, Igasugust, Üritused, Uudised

Juubelihõngulised XV austraalia karjakoerte suvepäevad toimuvad 11-12. augustil Kõrvelaane talus (Käru küla, Väike-Maarja vald, Lääne-Virumaa). Meie päralt on terve talukompleks keset põldusid ja metsi Lääne-Virumaa ja Jõgevamaa piiril. Traditsiooniliselt toimuvad koolitused inimestele ja koertele, saun, ühine grillimine, väike matk ning seda kõike suurepärases seltskonnas hobikaaslastega.

PROGRAMM
Laupäev, 11.08.
10.00 Kogunemine, majutumine, tutvumine ja tervituskohv
12.00 Koerte fitness (koolitaja Mari Valgma)
Koerte fitness ehk võimlemine on hobi, mida vajab lisaks sportkoertele ka iga kodukoer, et olla heas füüsilises toonuses ning terve. Tegemist ei ole eraldi spordialaga, vaid koerte üldfüüsilise treeninguga. Eesti ainus sertifitseeritud koerte fitnesstreener Mari teeb loengu vormis sissejuhatuse võimlemise olemusse ja vajalikkusesse ning seejärel on igaühel võimalik koos oma koeraga juba mõningaid harjutusi kaasa teha ja järele proovida.
15.00 Puhkepaus ja lõunasupp
16.00 Murekoerad (koolitaja Emma Jäger) 
Kas Sina jalutad koeraga või tema jalutab Sinuga? Kui tihti pead häbis pagema, kui Sinu koer teist koera näeb? Kas koeraga avalikku kohta jalutama minek tekitab rõõmu või hirmu?
Aastaid just nö murekoerte käitumise uurimise ja koolitamisega tegelenud Emma Jäger teeb sissejuhatava loengu koerte reaktiivkäitumise kontrolli alla saamiseks ning annab praktilisi näpunäiteid, kuidas koera ja tema omaniku vahel usalduslikku suhet luua ning omavahelist koosolemist paremaks muuta.
18.00 Murumängud, grill ja saun. Tegevused nii koertele kui inimestele.
Pühapäev, 12.08.
9.00 Hommikusöök, koristamine, pakkimine
11.00 Programmi lõpp
Väljasõidumatk Emumäele, kus külastame vaatetorni ning tutvume sease maastikuga (Emumäe maastikukaitseala külastamine on tasuline, pilet maksab 1 eur per inimene ning tasuda on võimalik ainult sularahas). Emumägi on Pandivere kõrgustiku ja kogu Põhja-Eesti kõrgem tipp. Emumäel asub 21,5 meetrine puidust vaatetorn. Lisaks vaatetornile on Emumäel veel kultuuriseltside puukujude allee, kännumaja, päikesetõusumaja, vana kalmistu, “Kersna pink”, telkimis- ja piknikukohad.
Pärast matka istume ühise lõunasöögilaua taha, et nädalavahetus kokku võtta ning enne kojusõitu keha kinnitada. 

OSALEMINE
Osalustasu sisaldab koolitusi, sauna, lõunasuppi ja kohvipausi, ööbijatel lisaks majutust ja hommikusööki. Õhtusele grillile tuleb lauakatteks midagi ise kaasa võtta.

Registreerimiseks saada osalevate inimeste ja koerte arv ning majutussoov registreeri@austraaliakarjakoer.ee

Kogu ürituse osalustasu – 40 eurot osaleja / 35 eurot EAKT liikmele

Ilma ööbimiseta või telgis/põrandal magades – 30 eurot osaleja / 25 eurot EAKT liikmele
Lapsed ning alates sama perekonna 3. liikmest osalemine tasuta! (perekonna kohta 1 tuba)

Majutumine toimub teisel korrusel asuvates 2-kohalistes numbritubades (3 toas võimalik lisada madrats põrandale), 2-kohalistes kämpingutes ning perekämpingus. Lisaks võimalik magada vabal põrandapinnal ning telgis oma varustusega. Koeri võib tuppa üksi jätta ainult puuris!

Meenutusi mõnedest eelnevatest suvepäevadest!

Tagged as

Comments are closed.

 • MTÜ Eesti Austraalia Karjakoerte Tõuühing

  tel: +372 55639249
  e-post: info@austraaliakarjakoer.ee
  Aadress: Ravila tn 3b Tallinn 11621
  reg. nr. 80352701
  Swedbank EE922200221056801304

 • Erinäituse sponsorid

 • EKL liige

  vera

 • Leia meid ka siit!

  vera