Kutsikate seikluspäev

Posted on 21.03.2019 by M in EAKT, Igasugust, Üritused, Uudised

Pühapäeval, 5. mail, algusega kell 11.00 on kõik austraalia karjakoera kutsikad ja kutsikameelsed täiskasvanud koerad oodatud Tagadi koerte treeningkeskuse seiklusrajale (Leopere, Tagadi, Harjumaa, https://tagadi.ee/).
Kutsikapäeval saavad kutsikad ja ka teised koerad kasulikke käitumisalaseid nippe, läbida vahvat seiklusrada ning omavahel tutvuda ja mängida.
Kutsikate seikluspäevale oleme koolitajaks palunud koerte käitumisnõustaja Katrina Jõemaa. Katrina on tegelenud koerte probleemkäitumise nõustajana üle 20 aasta, samuti on ta töötanud nii töö- kui sportkoertega ning on teraapiakoerte sobivushindamise ja eksamikomisjoni kohtunik. Katrina on ka ise olnud perenaiseks austraalia karjakoerale.
Katrina räägib lähemalt üldisest kutsika sotsialiseerimisest, käitumisprobleemide ennetamisest ja omavahelise koostöö parandamisest ning vastab kõigi kutsikaomanike individuaalsetele küsimustele. Kindlasti ei jää vastuseta ka täiskasvanud koerte omanike küsimused.
Näitusehuvilised saavad juhendamist tõuühingu kogenenumatelt.
Kõikidel osalejatel on võimalik läbida koos koeraga Tagadi koerte seiklusrada. Toimub ka väikene omavaheline mõõduvõtt ning parimatele vahvad auhinnad.

Osalustasu:
EAKT liikme koer vanuses kuni 8 kuud (kaasa arvatud) TASUTA
EAKT liikme koer 5 eurot
Mitteliikme koer 7 eurot

Registreerimine aadressil https://goo.gl/forms/d4h3pdApZpi4oGm32
Registreerimise järel saadetakse osalustasu maksmise rekvisiidid ning täpsem info ürituse kohta.

Comments are closed.

 • MTÜ Eesti Austraalia Karjakoerte Tõuühing

  tel: +372 55639249
  e-post: info@austraaliakarjakoer.ee
  Aadress: Ravila tn 3b Tallinn 11621
  reg. nr. 80352701
  Swedbank EE922200221056801304

 • Erinäituse sponsorid

 • EKL liige

  vera

 • Leia meid ka siit!

  vera