Kalender 2019

Posted on 14.11.2018 by M in EAKT, Fotod, Igasugust, Uudised

Eesti Vabariigi uhkel juubeliaastal ning ka meie oma tõuühingu esimese juubeli tähistamise aastal saame rõõmustada ka selle üle, et kalendri koostamine purustas mitmeid rekordeid.
Pilte kõige ägedamatest austraalia karjakoertest saadeti sel aastal kokku lausa 101! Ning neil piltidel on kokku 31 erinevat koera! Väga vinge, et kalendri konkursil kandideeris lausa viiendik Eestis elavatest austraalia karjakoertest.
Väga vahva on ka see, et ka hääletamine lõi rekordi. 10. detsembril kell 23.59 lukku läinud hääletusel osales kokku 37 inimest, kes kõik valisid välja oma 12 lemmikpilti.
Ülekaaluka häälteenamuse kogus pilt nimega „Lammas ja Uru“, mis iseloomustab suurepäraselt ühte tõelist austraalia karjakoera, kelle julgus ja vankumatu usk iseenda surematusesse viib neid tihti väljakutsuvatesse olukordadesse. Loomulikult viisid hääled kalendrisse ka nunnusid kutsikaid.

47572247_289989401624049_5410906151480983552_n

Reeglid olid sellised, et kalendrisse saab igast koerast ainult üks pilt, seega 12 enim hääli saanud pilti on:
Lammas ja Uru
Gäng
Bixie (5)
Mesi 1
Berri 2
Hugo 1
Ivy 5
Chompu
Juss 4
Floki 1
Vera 2
Ännu 1

Sel aastal kujundas kalendri ja esikaane Marii Eliise Rüütli! Suured tänud!

Pilte teistest  osalenud koertest leiab nagu alati kalendri kaanelt! Ja nende vahvate piltidega kalender on trükisoojalt kättesaadav järgmisel nädalal!

Kalendri hind EAKT liikmetele on 10 eurot ning mitteliikmetele 12 eurot. Tellimiseks saatke palun oma soov aadressile austraaliakarjakoer@gmail.com. Samuti lisage, kas soovite kalendrit kätte saada Tallinnast või mingi pakiautomaadi kaudu. Viimase variandi puhul lisage ka pakiautomaat, kust pakki saada soovite. Telli e-maili teel või läbi e-poe vormi.

Muljetas Teele


Kuidas hääletada?
Hõlju hiirega meeldival pildil ja pildi vasakusse alumisse nurka ilmub pildi nimi. Või ava pilt ning nimi on pildi all. Saada palun oma 12 lemmikut (märgitud pildi nimega) aadressile austraaliakarjakoer@gmail.com.
Pilte võiksid valida põhimõtte järgi, et ühest koerast oleks üks pilt, samuti võiksid olla kaetud kõik aastaajad.

Saame mängida valguse ja värvidega, seega ei pea jätma tuhmi pilti valikust välja. Lemmikuks osutunud pildid, mis kvaliteedilt või mõõtudelt kalendrikuud kaunistama ei pääse, lähevad käiku esikaanel.


Natukene rohkem kui kahe nädala pärast tuleb kalendris keerata ette selle aasta viimane kuu. Et ikka jaanuarist jälle toredad pildid seinakalendrilt vastu vaataksid, korraldame taas austraalia karjakoerte kalendripiltide konkursi!

Vali välja oma parimad fotod austraalia karjakoerast ning edasta need aadressile austraaliakarjakoer@gmail.com. Teemareale märgi „Kalendrikonkurss“. Fotosid ootame hiljemalt 05.12.2018!

Nõuded:

 • üks inimene võib konkursile esitada kuni 5 fotot
 • foto peab kujutama Eestis elavat austraalia karjakoera
 • foto saatjal peavad olema pildi autoriõigused või autori luba pildi kalendris avaldamiseks
 • originaalfaili suurus vähemalt 2000 px (lühemat külge pidi) landscape formaadis kalendrikuu täitmiseks (esikaane kollaažiks suurusnõuded ei kehti) – pilt trükitakse 30cm pika ja 25cm kõrgena – portree formaadis pilte saates võib juhtuda, et pilti lõigates ei mahu koer enam pildile

Laekunud pildid laeme tõuühingu Flickr-i albumisse. Albumis olevaid pilte saab vaadata ning oma lemmikute poolt hääletada 06.-10.12.2018. Hääletusest kirjutame täpsemalt siis, kui hääletamine algab. Selgituseks veel, et kalendrisse pääseb 12 enim hääli saanud pilti, aga sellise erisusega, et ühest koerast pääseb kalendrisse ainult üks pilt.

Uued kalendrid valmivad kindlasti nii, et neid saab jõuluvana kotti pista!

Vaata varasemate aastate kalendreid siit:

Tagged as

Comments are closed.

 • MTÜ Eesti Austraalia Karjakoerte Tõuühing

  tel: +372 55639249
  e-post: info@austraaliakarjakoer.ee
  Aadress: Ravila tn 3b Tallinn 11621
  reg. nr. 80352701
  Swedbank EE922200221056801304

 • Erinäituse sponsorid

 • EKL liige

  vera

 • Leia meid ka siit!

  vera